В дните 15–17 юли 2013г. делегация на високо ниво от Международната транспортна федерация (МТФ) беше на посещение в София във връзка с предстоящото провеждане на 43-тия Конгрес на МТФ през 2014г., на който столицата ни ще бъде домакин.
Делегацията се състоеше от трима представители на МТФ – Стивън Котън – Генерален секретар на МТФ, Сара Финк – политически координатор на МТФ и Стив Търнър – изпълнителен директор по политическите въпроси на “Unite the Union” (Великобритания).
На 16. 07. 2013 г. oт 10:30 до 12:00 в централния офис на СТСБ се проведе среща с председателите на българските организации, членуващи в ITF. От страна на СТСБ на срещата заедно с председателя Екатерина Йорданова присъстваха членовете на Управителния съвет – Сашо Алексов, Цветана Драгостинова, Мария Костова и Искра Цакова (председател на ЖК в СТСБ).
Участие взеха също председателят на ФТР „Подкрепа” – Розен Зарков, председателят на НЖС при КТ Подкрепа – Зоринчо Йорданов, председателят и секретарят на Български Моряшки Професионален Съюз – Иван Велков и Георги Тодоров.
0 Коментара
Отговори
Трябва да влезете в профила си, за да коментирате.